ZAJĘCIA GRUPOWE DLA KOBIET W CIĄŻY

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA KOBIET W CIĄŻY

Ćwiczenia dla kobiet w ciąży to świetna forma relaksu, która pomaga przygotować ciało kobiety do porodu oraz do szybszego powrotu do formy po porodzie.

Zajęcia prowadzi rewelacyjna fizjoterapeutka Patrycja Jakubiak, która specjalizuje się w rehabilitacji kobiet w okresie okołoporodowym oraz fizjoterapii uroginekologicznej.

ZAJĘCIA RUSZAJĄ OD LISTOPADA. (9.11.2022)

ZAREZERWUJ MIEJSCE NA ZAJĘCIACH

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z TRENINGU PODCZAS CIĄŻY

Systematyczne ćwiczenia wzmacniające wpływają na poprawę wytrzymałości fizycznej kobiety, zapobiegają obrzękom i zwiększają zakres ruchomości kręgosłupa oraz ułatwiają poród.

Ćwiczenia rozluźniające i oddechowe korzystnie wpływają na układ krążenia i poprawiają wydolność oddechową.

Wszystkie ćwiczenia fizyczne powodują wzrost poziomu endorfin we krwi, dlatego kobiety, które nie rezygnują z aktywności, czują się szczęśliwsze i łatwiej akceptują swoją nową sylwetkę.

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA KOBIET W CIĄŻY

GRUPOWE ZAJĘCIA DLA KOBIET W CIĄŻY PRZEZNACZONE SĄ:

dla wszystkich kobiet w ciąży, które chcą aktywnie przejść przez ten wyjątkowy okres 9 miesięcy. Bez względu na to czy przygotowują się do porodu naturalnego czy przez cesarskie cięcie. Nie ma znaczenia czy przed porodem kobieta prowadziła aktywny tryb życia czy nie – gimnastyka w trakcie ciąży pozytywnie wpływa na samopoczucie kobiet oraz maluszka w brzuchu.

ZAJĘCIA GRUPOWE DLA KOBIET W CIĄŻY

NASZE ZAJĘCIA PROWADZONE SĄ W KAMERALNYCH GRUPACH. 

GRUPA I

II TRYMESTR CIAZY + KOBIETY PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ DO CIĄŻY (wtorek, g. 8.30)
Ćwiczenia przygotowujące do porodu, poprawiające kondycję, utrzymujące ciało w dobrej formie, wzmacniające mięśnie, dodatkowo przeciwdziałają późniejszym problemom z mięśniami dna miednicy.

GRUPA II

III TRYMESTR CIĄŻY = PROFILAKTYKA MIEŚNI DNA MIEDNICY (wtorek, g.9.30)
To kontynuacja zajęć z grupy I , ale nie ma przeciwwskazań, by od tej grupy rozpocząć przygotowania do porodu. Proponowane ćwiczenia uelastyczniają mięśnie dna miednicy, wspomagają kondycję, poprawiające samopoczucie, uczą prawidłowego oddechu i relaksują. Wprowadzamy ćwiczenia otwierające mięśnie dna miednicy i przygotowujące bezpośrednio do porodu.

Jak wyglądają zajęcia:

 • ćwiczenia są prowadzone w małych grupach
 • fizjoterapeutka indywidualnie kontroluje i koordynuje sposób wykonywania ćwiczeń
 • dbamy o pozytywną i luźną atmosferę

Co jest potrzebne podczas zajęć:

 • karta ciąży
 • zgoda od lekarz prowadzącego ciążę (brak przeciwwskazań)
 • wygodny strój i butelka wody.
ZAJĘCIA GRUPOWE DLA KOBIET W CIĄŻY

KOSZT: 280 PLN (4 zajęcia po 45 minut)

TERMIN: każdy wtorek, godzina 8.30 i 9.30

MIEJSCE: Sala gimnastyczna, Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie, ul. Kasprzaka 49, podjazd od ul. Gizów, III piętro

 


  ZAREZERWUJ MIEJSCE NA ZAJĘCIACH

  • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
   Karolina Jóźwik
   przez Google
  • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
   P. K.
   przez Google
  • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
   m k
   przez Google
  • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
   KubaXD
   przez Google
  • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
   Waldemar Kruk
   przez Google
  ©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
  Call Now Button