TRENING Z FIZJOTERAPEUTĄ

TRENING Z FIZJOTERAPEUTĄ

Trening personalny z fizjoterapeutą i ćwiczenia indywidualne mają na celu najwyższej jakości zindywidualizowaną i holistyczną pracę z pacjentem, zorientowaną stricte na jego obszary zdrowotne wymagające poprawy.

Bardzo często taka terapia łączy w sobie różne cele – na przykład trening indywidualny dla pacjenta z nadwagą i wynikającymi z niej problemami zdrowotnymi może równolegle skupiać się na rehabilitacji stawów, korekcji wad postawy oraz utracie nadwyżki masy ciała.

Fizjoterapeuta po gruntownym wywiadzie i zapoznaniu się z dokumentacją medyczną pacjenta, może dostosować dla niego indywidualny program treningu rehabilitacyjnego.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Trening z fizjoterapeutą, 45 minut
165,00 

KIEDY WARTO POMYŚLEĆ O TRENINGU INDYWIDUALNYM Z FIZJOTERAPEUTĄ

Trening personalny z fizjoterapeutą jest dla Ciebie, jeśli zależy Ci na możliwie najdokładniejszym dopasowaniu programu ćwiczeń do Twoich możliwości i celów, edukacji zdrowotnej i nauce zdrowej aktywności ruchowej. Można to określić treningiem rehabilitacyjnym „skrojonym na miarę”.

Warto pomyśleć o treningu personalnym z fizjoterapeutą, jeśli chcesz:

 • uzyskać prawidłową masę ciała,
 • zwiększyć ogólną sprawność i wydolność organizmu,
 • korygować wady postawy,
 • poprawić swoją kondycję,
 • zachować sprawność w chorobach zwyrodnieniowych,
 • zdrowo odzyskać formę po urazach i kontuzjach,
 • usprawnić swoje ciało po długim leczeniu lub unieruchomieniu.

W Centrum Rehabilitacji ACTIV znajdziesz specjalistów, którzy idealnie dopasują do Ciebie program ćwiczeń rehabilitacyjnych, nauczą Cię ich prawidłowego wykonywania i będą dla Ciebie wsparciem w całym procesie usprawniania, powrotu do zdrowia czy poprawy ogólnego funkcjonowania organizmu.

TRENING Z FIZJOTERAPEUTĄ TRENING Z FIZJOTERAPEUTĄ
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button