SZKOLENIE IGŁOTERAPII SUCHEJ - MODUŁ I

SZKOLENIE IGŁOTERAPII SUCHEJ – MODUŁ I

W DNIACH 16-17 LISTOPADA ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE Z IGŁOTERAPII SUCHEJ – MODUŁ I

Proponujemy wyjątkowy program kursu, który został opracowany przez największy światowy autorytet w tej dziedzinie – dr Cesar Fernandez de las Peñas i który jest autoryzowany Międzynarodowym Certyfikatem potwierdzonym przez państwowy Uniwersytet Juana Carlosa w Madrycie.

Szkolenie przeznaczony jest dla fizjoterapeutów, ratowników medycznych i lekarzy oraz studentów III, IV, V roku fizjoterapii.

Szkolenie rozwija umiejętności terapeutyczne w działaniu przeciwbólowym oraz wiedzę z zakresu anatomii palpacyjnej.

ZDOBĄDŹ NOWE KOMPETENCJE POTWIERDZONE MIĘDZYNARODOWYM CERTYFIKATEM

 

ZAREZERWUJ MIEJSCE

SZKOLENIE PROWADZI MATEUSZ KOBYLARZ

Absolwent fizjoterapii (PT) na Universidad Rey Juan Carlos w Madrycie. W 2014 roku ukończył studia podyplomowe z zakresu Ortopedycznej Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej i Fizjoterapii Inwazyjnej na URJC pod okiem dra Fernandez de las Peñas. Certyfikowany Terapeuta Dry Needling DGSA. Prowadzi kursy Igłoterapii Suchej/Trigger Point Dry Needling od 2015 roku. Asystent na szkoleniach Neuromodulacji Przezskórnej PENS i Elektrolizy Przezskórnej (dr Jose Luis Arias Buria). Autor artykułów i publikacji naukowych dot. bólu mięśniowo – powięziowego i suchego igłowania. Pracował w Madrycie w prywatnej klinice fizjoterapii i z drużyną piłkarzy ręcznych.

Studiował osteopatię w FICO Osteopathy Academy w Krakowie. Założyciel ATMIS – Akademii Terapii Manualnej i Igłoterapii Suchej oraz Dry Needling Polska. Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Fizjoterapii Inwazyjnej.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE :

 • DATA: 16-17.11.2022, w godzinach 9.00 -19.00
 • MIEJSCE: Wyższa Szkoła Rehabilitacji  w Warszawie.
 • Program szkolenia obejmuje 20% teorii i 80% ćwiczeń praktycznych.

Po kursie otrzymasz: certyfikat potwierdzony przez państwowy Uniwersytetu Juana Carlosa w Madrycie, nieograniczony dostęp  do certyfikowanych filmów szkoleniowych, możliwość kontynuacji szkolenia na module II zaawansowanym

CENA: 1300 ZŁ, dla studentów i absolwentów WSR : 1200 ZŁ

ZADZWOŃ LUB ZAREZERWUJ MIEJSCE WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ. NASZ PRACOWNIK SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ BY SFINALIZOWAĆ PROCES ZAPISU NA KURS.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA.

Szkolenie organizowane jest przy współpracy z Centrum Szkoleń Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie.


  ZAREZERWUJ MIEJSCE  SZKOLENIE IGŁOTERAPII SUCHEJ - MODUŁ I SZKOLENIE IGŁOTERAPII SUCHEJ - MODUŁ I
  • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
   Karolina Jóźwik
   przez Google
  • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
   P. K.
   przez Google
  • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
   m k
   przez Google
  • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
   KubaXD
   przez Google
  • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
   Waldemar Kruk
   przez Google
  ©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
  Call Now Button