REHABILITACJA W URAZACH

REHABILITACJA W URAZACH

Rehabilitacja pourazowa ma na celu przede wszystkim przywrócenie pełnej funkcjonalności narządu, który uległ urazowi. Najczęściej dotyczy to narządu ruchu. Rehabilitacja po urazie ma za zadanie usprawnienie po zakończonym leczeniu, w tym leczeniu operacyjnym, a także po związanym z urazem długotrwałym unieruchomieniu kończyny. Zmiany pourazowe powinny być rehabilitowane możliwie najwcześniej po zakończeniu leczenia urazu, aby w jak najkrótszym czasie umożliwić pacjentowi powrót do normalnego życia.

Wczesne rozpoczęcie rehabilitacji po urazie pomaga także zapobiegać trwałym i dotkliwym negatywnym skutkom przebytego urazu, a także zmniejszyć ryzyko wystąpienia powikłań po jego przebyciu.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Rehabilitacja w urazach 45 minut
165,00 

WSKAZANIA DO REHABILITACJI POURAZOWEJ

Kompleksowa rehabilitacja pourazowa przeznaczona jest dla osób, które zakończyły leczenie przebytego urazu. Pierwsze zabiegi rehabilitacyjne po urazie można przeprowadzać już w pierwszych tygodniach po ukończeniu leczenia, polegają one głównie na zmniejszaniu dolegliwości bólowych i redukowaniu obrzęków. Późniejsza rehabilitacja pourazowa obejmuje zazwyczaj kolejnych kilka miesięcy, kiedy to możliwe jest prowadzenie ćwiczeń usprawniających, wzmacnianie siły mięśni i stopniowe przywracanie pełnej ruchomości stawów.

Wskazaniami do rehabilitacji pourazowej są takie urazy jak:

 • złamanie kończyny,
 • skręcenie stawu,
 • poważne stłuczenie,
 • zerwanie więzadeł,
 • operacja stawu barkowego,
 • operacja stawu kolanowego,
 • operacja stawu łokciowego,
 • wszczepienie endoprotezy.

W Centrum Rehabilitacji ACTIV znajdziesz się pod opieką wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Ci wrócić do pełnej sprawności po przebytym urazie. Możesz skorzystać z konsultacji lekarza ortopedii, lekarza rehabilitacji medycznej oraz konsultacji z fizjoterapeutą. W naszym Centrum dysponujemy szeregiem nowoczesnych i skutecznych zabiegów fizykoterapeutycznych, które będą wspierały Twój powrót do zdrowia. Na miejscu nasi specjaliści wykonują także masaże lecznicze, rozluźniające i sportowe, jak również prowadzą

REHABILITACJA W URAZACH REHABILITACJA W URAZACH
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button