TERAPIA BLIZNY PO CC

TERAPIA BLIZNY PO CC

Rehabilitacja blizny po cesarskim cięciu polega na uelastycznieniu okolic jej formowania się, wspieraniu i stymulacji naturalnych procesów regeneracyjnych, a w późniejszym okresie także na masażach leczniczych.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Terapia blizny po CC - zabieg
175,00 

Proces gojenia się rany po cesarskim cięciu jest długi, a zrastanie się tkanek nie pozostaje obojętne dla ogólnej sprawności kobiety. Formowanie się blizny po cesarskim cięciu może się wiązać z różnymi dolegliwościami, jak bóle brzucha, bóle pleców, problemy w obrębie układu ruchu, zaburzenia trawienia czy nawet migrenowe bóle głowy.

Działania, które wpływają na prawidłowy proces formowania się blizny to:

 • manualna mobilizacja blizny,
 • utrzymywanie prawidłowej postawy ciała
 • odpowiednio dobrane ćwiczenia.

Fizjoterapeuta po przeprowadzeniu badania może poinstruować pacjentkę, w jaki sposób samodzielnie pracować z blizną. Z autoterapią należy wstrzymać się do osiągnięcia pełnej wytrzymałości przez bliznę czyli do 12 tygodnia od cięcia.

TERAPIA BLIZNY PO CC
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button