REHABILITACJA SPORTOWA

REHABILITACJA SPORTOWA

Wszystkie osoby prowadzące aktywny tryb życia, uprawiające sport rekreacyjnie jak i zawodowo, są narażone na kontuzje i urazy.

Rehabilitacja sportowa ma na celu przywrócenie sprawności po przebytym urazie, by umożliwić pacjentowi powrót do normalnej aktywności i dalsze czerpanie radości i korzyści zdrowotnych z uprawiania sportu.

Rehabilitację sportową warto rozpocząć możliwie jak najszybciej po przebytym urazie i zakończeniu jego leczenia, aby maksymalnie zwiększyć swoje szanse na powrót do pełnej sprawności. Wczesne rozpoczęcie rehabilitacji sportowej minimalizuje ryzyko powikłań, które w perspektywie czasu mogą zaważyć na dalszej możliwości podejmowania aktywności fizycznej

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Rehabilitacja sportowa 45 minut
165,00 

KIEDY NA REHABILITACJĘ SPORTOWĄ

Rehabilitacja sportowa wskazana jest po wszelkich urazach, które wystąpiły w związku z uprawianiem sportu. Należą do nich:

 • przeciążenia mięśni,
 • zerwanie lub naciągnięcie ścięgien,
 • „łokieć tenisisty”,
 • „kolano biegacza”,
 • urazy stawu skokowego,
 • zerwanie i naderwanie więzadła krzyżowego,
 • skręcenie stawu.

Przychodząc do Centrum Rehabilitacji ACTIV w Warszawie masz możliwość skorzystania z pełnej rehabilitacji sportowej, obejmującej m.in. konsultację z lekarzem rehabilitacji lub konsultację z ortopedą, pracę z fizjoterapeutą (w tym m.in. terapia manualna, masaż sportowy), a także zabiegi fizykoterapeutyczne. Dysponujemy także nowoczesnym urządzeniem Indiba Activ, które jest wykorzystywane w rehabilitacji sportowej z bardzo dobrymi skutkami, w szczególności w zakresie niwelowania dolegliwości bólowych i wyciszania stanów zapalnych, a także stymulowania naturalnych procesów naprawczych i regeneracyjnych tkanek.

REHABILITACJA SPORTOWA REHABILITACJA SPORTOWA
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button