REHABILITACJA OKOŁOPORODOWA

REHABILITACJA OKOŁOPORODOWA

Rehabilitacja okołoporodowa dotyczy przede wszystkim okresu bezpośrednio poprzedzającego poród, jak i następującego po nim okresu połogu (przyjmuje się, że do 6 tygodni po porodzie).

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Rehabilitacja okołoporodowa
175,00 

Taka rehabilitacja ma na celu:

 • wzmocnienie mięśni dna miednicy i naukę ich rozluźniania,
 • wzmocnienie narządów biorących udział w porodzie
 • wypracowanie właściwych technik pracy ciałem podczas parcia w przebiegu porodu.

Dodatkowo rehabilitacja okołoporodowa obejmuje opracowanie ćwiczeń wzmacniających i pomagających wrócić do pełnej sprawności po porodzie, które nie będą nadmiernie obciążały organizmu i nie będą zbytnio nadwyrężały ciała kobiety w okresie połogu.

REHABILITACJA OKOŁOPORODOWA
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button