MASAŻ SPORTOWY

MASAŻ SPORTOWY

Masaż sportowy polecany jest osobom uprawiającym sport zarówno amatorsko, jak i zawodowo. Jego celem jest przygotowanie danej grupy mięśni do zwiększonego wysiłku fizycznego oraz zredukowanie ryzyka kontuzji. Masaż może być wykonywany także po zakończeniu treningu, celem regeneracji włókien mięśniowych, ścięgien i więzadeł.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Masaż sportowy, 45 minut
155,00 

Warto skorzystać z pomocy naszych terapeutów, jeśli doznałeś urazu i zależy Ci na szybkim powrocie do regularnej aktywności fizycznej.

Masaż sportowy w zależności od celu, na jakim Ci zależy, może pełnić funkcję:

 • profilaktyczną i przygotowawczą – zapobieganie przeciążeniom i przetrenowaniu
 • leczniczą – regeneracja uszkodzonych tkaneK
 • rozluźniającą – przywrócenie przeciążonych grup mięśni do stanu sprzed intensywnego wysiłku fizycznego
MASAŻ SPORTOWY

OPINIE O NAS

 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button