MASAŻ ROZLUŹNIĄJACY TWARZY

MASAŻ ROZLUŹNIĄJACY TWARZY

W natłoku codziennych zajęć zapominamy o sobie, dlatego chcąc wyciszyć się emocjonalnie i pozwolić sobie na odrobinę przyjemności i relaksu, proponujemy Ci masaż rozluźniająco-ujędrniający twarzy. Dodatkową korzyścią dla Ciebie będzie poprawa ukrwienia skóry, co przełoży się na jej promienny wygląd. Jesteś zainteresowana? Nie wahaj się i zarezerwuj wizytę.

 

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Masaż twarzy, 45 minut
155,00 

JAK WYGLĄDA ZABIEG...

Masaż twarzy, szyi i dekoltu to mocno odprężający zabieg. Jego celem jest rozluźnienie napięć mięśniowych, zmniejszenie obrzęków, złagodzenie blizn oraz bruzd.

Masaż zapobiega powstawaniu nowych zmarszczek a wykonywany regularnie działa przeciwstarzeniowo. Jednocześnie pobudza krążenie i złuszcza martwe komórki naskórka przez co skóra już po pierwszym zabiegu jest bardziej dotleniona.

Maska algowa (opcja płatna dodatkowo, o cenę zapytaj fizjoterapeutę)
Do zabiegu jest możliwość wykonania maski algowej. Głównymi składnikami masek algowych są naturalne surowce roślinne i ekstrakt z alg. Algi bogate są w aminokwasy, witaminy, związki wapnia, magnezu i mikroelementy. Ich działanie obejmuje: nawilżenie, regenerację skóry oraz  ukojenie. Po ich zastosowaniu skóra jest uspokojona, nasycona substancjami odżywczymi i rozjaśniona. Algi mają właściwości przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe.

MASAŻ ROZLUŹNIĄJACY TWARZY
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button