MASAŻ LECZNICZY

MASAŻ LECZNICZY

Jeśli borykasz się z przewlekłymi bólami mięśniowo-stawowymi, masz siedzącą lub nadmiernie stresującą pracą, skorzystaj z masażu leczniczego.

Ten rodzaj masażu jest też polecany osobom po przebytym udarze mózgu lub długotrwałym unieruchomieniu spowodowanym np. złamaniem kończyn.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Masaż leczniczy (wybrany odcinek), 45 minut
155,00 

ZALETY STOSOWANIA MASAŻU LECZNICZEGO

Masaż leczniczy może dotyczyć okolic kręgosłupa, ramion, nóg, głowy. Jego zadaniem jest:

 • poprawa przepływu krwi w danej lokalizacji,
 • redukcja napięcia mięśniowego
 • przyspieszenie regeneracji włókien mięśniowych.

Efekty, jakie odczujesz po wykonanym masażu, to uwolnienie napięcia mięśniowego, rozluźnienie i uelastycznienie aparatu więzadłowego.

MASAŻ LECZNICZY
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button