MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY

Masaż dla kobiet w ciąży jest szczególnym rodzajem masażu leczniczego, który polecany jest pacjentkom ciężarnym już od drugiego trymestru ciąży (w sytuacji, gdy ciąża przebiega prawidłowo i nie ma ku temu przeciwwskazań). Masaż dla kobiet w ciąży jest delikatny, łączy w sobie zalety masażu relaksacyjnego oraz masażu ujędrniającego.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Masaż dla kobiet w ciąży, 45 minut
175,00 

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE ZE STOSOWANIA MASAŻU U KOBIET W CIĄŻY

 • Masaż pozytywnie oddziałuje na układ krążenia, co przekłada się na likwidację obrzęków, zmniejszenie oporów obwodowych i poprawę odpływu żylnego.
 • Regularne korzystanie z masażu w tym szczególnym czasie pomaga uelastycznić mięśnie kończyn dolnych i jamy brzusznej, co stanowi przygotowanie do porodu.

Jesteś w ciąży i odczuwasz dolegliwości bólowe w odcinku lędźwiowo-krzyżowym kręgosłupa? A może dokuczają Ci obrzęki kończyn dolnych? Chcesz się po prostu zrelaksować, poprawić swoje samopoczucie i obniżyć poziom hormonów stresu? Dobrze trafiłaś, ponieważ nasi terapeuci z dziedziny uroginekologii pomogą Ci osiągnąć stan odprężenia i zredukować napięcie mięśniowe.

MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button