LECZENIE STANÓW BÓLOWYCH

LECZENIE STANÓW BÓLOWYCH

Terapia zespołów bólowych ma na celu przede wszystkim redukcję bólu, ale także zapobieganie jego nawrotom.

Powracający lub nasilający się ból potrafi bardzo negatywnie wpływać na jakość życia codziennego, sprawność fizyczną, a także aktywność zawodową. Bardzo często zespoły bólowe rozwijają się wraz z postępującymi zmianami zwyrodnieniowymi, które rozwijają się w wyniku codziennych obciążeń kręgosłupa, poszczególnych stawów i partii mięśni (np. praca siedząca, długotrwałe pozostawanie w jednej pozycji, przeciążenia związane z dźwiganiem).

Regularna rehabilitacja ma kluczowe znaczenie dla skutecznego zwalczania zespołów bólowych.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Rehabilitacja stanów bólowych
165,00 

WSKAZANIA DO REHABILITACJI STANÓW BÓLOWYCH

Leczenie bólu wskazane jest w sytuacji, kiedy dolegliwości bólowe utrzymują się przez dłuższy czas (przyjmuje się, że kilka tygodni), powtarzają się lub nasilają. Takie objawy sygnalizują problemy zdrowotne, których nie należy lekceważyć, gdyż mogą świadczyć o rozwijającym się schorzeniu, zwyrodnieniu czy stanie zapalnym. Jeśli zmagasz się z długotrwałym lub nawracającym bólem, terapia zespołów bólowych będzie odpowiednia dla Ciebie.

Do wskazań rehabilitacji stanów bólowych należą między innymi:

 • bóle kręgosłupa
 • bóle barków
 • bóle stawów
 • zmiany zwyrodnieniowe
 • powikłania po urazach
 • przeciążenia mięśni i stawów
 • ograniczenia ruchomości związane z bólem

Centrum Rehabilitacji ACTIV w Warszawie oferuje kompleksowe usługi w zakresie leczenia bólu, w tym masaż rozluźniająco-relaksacyjny oraz masaż leczniczy, terapię z wykorzystaniem technologii Indiba Activ, igłoterapię przeciwbólową, a także szereg zabiegów fizykoterapeutycznych.

Poszczególne zabiegi i forma terapii dostosowywane są indywidualnie do potrzeb i stanu zdrowia każdego pacjenta. Nasi specjaliści podchodzą do problemu holistycznie, uwzględniając całościowo ogólną poprawę sprawności i samopoczucia pacjenta dotkniętego zespołem bólowym.

 

LECZENIE STANÓW BÓLOWYCH LECZENIE STANÓW BÓLOWYCH
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button