KONSULTACJE LEKARSKIE

KONSULTACJE LEKARSKIE

W Centrum Rehabilitacji ACTIV, będącym placówką medyczną, umożliwiamy Ci konsultacje lekarskie, dzięki którym zyskasz stuprocentową pewność, że Twoje zdrowie jest we właściwych rękach, a Twoje potrzeby i możliwości zostały zdiagnozowane zgodnie z najnowszym stanem wiedzy medycznej.

Nasi specjaliści są nieustannie na bieżąco z nowoczesnymi metodami terapii i rehabilitacji, aby zapewnić Ci możliwie szybki i dający trwałe efekty powrót do zdrowia. Zapraszamy na konsultacje lekarskie z lekarzem ortopedą oraz lekarzem rehabilitacji medycznej.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Konsultacja - lekarz stylu życia
250,00 
Konsultacja - lekarz rehabilitacji
170,00 
Konsultacja - lekarz ortopeda
200,00 
Konsultacja - lekarz ortopeda z USG
300,00 

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE LEKARSKIE Z LERAZEM ORTOPEDĄ ORAZ LEKARZEM REHABILITACJI

Lekarz ortopeda zajmuje się urazami, wadami i zwyrodnieniami występującymi w obrębie układu kostnego. Przede wszystkim jest odpowiednim specjalistą do postawienia diagnozy w przypadku schorzeń i dysfunkcji narządu ruchu oraz chorób kręgosłupa. Nadzoruje także postępy w rehabilitacji po złamaniach, kontuzjach i urazach narządów ruchu.

Lekarz rehabilitacji medycznej planuje proces i strukturę rehabilitacji pacjenta, ordynując konkretne zabiegi i ćwiczenia. Dobierze właściwy program rehabilitacji zgodnie ze stanem zdrowia, potrzebami i możliwościami danego pacjenta.

Umów się na konsultację lekarską i zaplanuj swój program rehabilitacji, by jak najszybciej wrócić do zdrowia i pełnej sprawności.

KONSULTACJE LEKARSKIE KONSULTACJE LEKARSKIE
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button