KONSULTACJA KONTROLNA Z OCENĄ EFEKTÓW

KONSULTACJA KONTROLNA Z OCENĄ EFEKTÓW

Konsultacje polegają na ocenie efektów terapii żywieniowej, są też miejscem na wprowadzenie dalszych modyfikacji do Twojej diety przy uwzględnieniu celu, jaki chcesz osiągnąć.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Konsultacja kontrolna z analizą składu ciała i oceną efektów
100,00 

Dietetyk wraz z Tobą zaplanuje termin wizyty kontrolnej po to, by ocenić zmiany składu ciała powstałe w wyniku przestrzegania ustalonej diety.

Jeśli zależy Ci na zrzuceniu kilku kilogramów lub polepszeniu osiągnięć sportowych, polecamy w ramach uzupełnienia terapii, korzystanie z wizyt u naszych masażystów.

polecamy masaże lecznicze i sportowe 

KONSULTACJA KONTROLNA Z OCENĄ EFEKTÓW
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button