ANALIZA SKŁADU CIAŁA I BADAŃ LABORATORYJNYCH

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I BADAŃ LABORATORYJNYCH

Konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała i badań laboratoryjnych.

Zastanawiasz się dlaczego samodzielnie dobrana dieta na podstawie wszechobecnych informacji na ten temat – u Ciebie nie działa? Chciałeś się samodzielnie odchudzać, bądź leczyć dietą i nie osiągasz oczekiwanych korzyści?

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Konsultacja dietetyczna z analizą składu ciała i badań laboratoryjnych
199,00 

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda pierwsza wizyta u dietetyka?

Nasz specjalista przeprowadzi z Tobą szczegółowy wywiad obejmujący Twoje nawyki i preferencje żywieniowe, tryb życia, poziom aktywności fizycznej, a następnie sprawdzi wyniki badań krwi/moczu bądź innych testów, które niedawno wykonywałeś. Dla dietetyka istotne będą również informacje o chorobach, na które aktualnie cierpisz oraz schorzenia, z którymi borykają się Twoi najbliżsi, z uwagi na możliwość dziedziczenia pewnych jednostek chorobowych. Ważna jest też kwestia zażywanych przez Ciebie leków.

Kolejnym etapem wizyty będzie analiza składu ciała, na podstawie której dowiesz się, czy cierpisz na niedobory mikro lub makroelementów mogące prowadzić do zaburzonego funkcjonowania Twojego organizmu.

ANALIZA SKŁADU CIAŁA I BADAŃ LABORATORYJNYCH
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button