INIEKCJE DOSTAWOWE

INIEKCJE DOSTAWOWE

Iniekcje to nic innego jak zastrzyki, wprowadzające substancję leczniczą bezpośrednio w chore miejsce, czyli do stawu. Iniekcje dostawowe mają na celu głównie uśmierzanie bólu stawów, wzmocnienie ich ruchomości i wsparcie prawidłowego funkcjonowania.

Do najczęściej stosowanych zastrzyków dostawowych należą iniekcje z syntetycznego odpowiednika kwasu hialuronowego, który stanowi główny składnik mazi stawowej, umożliwiającej jego ruchomość

 

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Zabieg iniekcji dostawnej
100,00 

PRECYZJA I STANDARDY BEZIECZEŃSTWA

Warto pamiętać o tym, że niezbędna do bezpiecznego przeprowadzenia iniekcji dostawowej jest kontrola za pomocą aparatu USG, co umożliwia idealną precyzję we wprowadzaniu igły w odpowiednie miejsce. W przypadku braku tej precyzji iniekcja mogłaby się zakończyć stanem zapalnym.

W Centrum Rehabilitacji ACTIV dbamy o najwyższą jakość naszych zabiegów, dlatego iniekcje odbywają się przy zachowaniu najwyższej ostrożności i standardów bezpieczeństwa.

INIEKCJE DOSTAWOWE
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button