ĆWICZENIA MIĘSNI DNA MIEDNICY

ĆWICZENIA MIĘSNI DNA MIEDNICY

Ćwiczenia mięśni dna miednicy, zwanymi często potocznie „mięśniami Kegla”, są bardzo ważne zarówno w profilaktycznej rehabilitacji uroginekologicznej, przygotowaniu do porodu, jak i w przypadku problemów z mikcją – nietrzymania moczu, zwłaszcza wysiłkowego, które może wystąpić po porodzie.

ZAREZERWUJ WIZYTĘ
Konsultacja uroginekologiczna
175,00 

DO ĆWICZEŃ MIĘŚNI DNA MIEDNICY NIE MA PRZECIWSKAZAŃ

Fizjoterapia uroginekologiczna to także nauka prawidłowego ćwiczenia mięśni dna miednicy, które opanowane pod okiem specjalisty z powodzeniem można wykonywać samodzielnie, czyniąc z nich rutynę treningową.

Ćwiczenia „mięśni Kegla”, czyli mięśni dna miednicy, nie są trudne i istnieje bardzo niewiele przeciwwskazań do ich wykonywania. Można je wykonywać w każdym wieku.

Zapraszamy na wizytę do fizjoterapeuty, który przygotuje dla Was zestaw ćwiczeń. Ćwiczyć można pod okiem specjalisty lub samodzielnie w domu.

ĆWICZENIA MIĘSNI DNA MIEDNICY
 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button