OLGA ROSTKOWSKA

OLGA ROSTKOWSKA

Lek. Chorób Wewnętrznych i medycy stylu życia

Jest doktorem nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Specjalizuje się w chorobach wewnętrznych i medycynie stylu życia.

W swojej pracy kieruję się dobrym samopoczuciem drugiego człowieka oraz indywidualizacją podejścia do pacjenta i jego problemów.

 

DODATKOWE INFORMACJE

Doświadczenie zawodowe i naukowe:

 • Absolwentka kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym (2014), obecnie na ostatnim roku specjalizacji z chorób wewnętrznych w Klinice Medycyny Transplantacyjnej i Nefrologii w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie.
 • Nauczyciel akademicki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
 • Laureatka stypendiów zagranicznych w Komisji Europejskiej (Luksemburg), Światowej Organizacji Zdrowia (Kopenhaga) oraz Stałym Komitecie Lekarzy Europejskich (Bruksela).
 • Pracowała jako doradca Głównego Inspektorat Sanitarnego w Polsce.
 • Zainteresowana medycyną stylu życia ze szczególnym uwzględnieniem zdrowego odżywiania, sportu i wagi odpoczynku. W 2021 uzyskała amerykański dyplom Certified Lifestyle Medicine Physician (IBLM Diplomate).
OLGA ROSTKOWSKA

OPINIE O NAS

 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button