MARIA PROKOPOWICZ

MARIA PROKOPOWICZ

Technik Masażysta

Maria jest studentką trzeciego roku kosmetologii na uczelni Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz zawodowo zajmuje się wykonywaniem masażu i zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, szyi i dekoltu.

Posiada doświadczenie w planowaniu pielęgnacji domowej oraz pomocy w  doborze odpowiednich składników aktywnych kosmetyków.

Wykonuje: relaksacyjny masaż twarzy szyi i dekoltu, maski algowe oraz konsultacje pielęgnacji domowej skóry.

Cały czas stara się rozszerzać swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną uczestnicząc w wielu kursach/szkoleniach/webinarach.

DODATKOWE INFORMACJE

Szkolenia  i kursy:

„Podstawy masażu klasycznego w praktyce kosmetologa”

Cykl webinarów „W zgodzie ze swoją skórą” Lovely,

i inne.

MARIA PROKOPOWICZ

OPINIE O NAS

 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button