DR IZABELA NYKA

DR IZABELA NYKA

Lek. Rehabilitacji

Ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Od 21 maja 2007 pracuje w Oddziale Rehabilitacji Schorzeń Kręgosłupa i Narządu Ruchu pod kierownictwem dr n. med. Marka Krasuskiego. Posiada tytuł specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej. Od roku 2009 jest Międzynarodowym Certyfikowanym Terapeutą Medycyny Ortopedycznej wg dr J. Cyriaxa. Międzynarodowym Terapeutą Metody McKenziego. Obecnie pełni funkcję zastępcy Ordynatora Oddziału Rehabilitacji Chorych ze Schorzeniami Kręgosłupa i Narządu Ruchu.

Od 2000 roku jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji (PTReh).

Od 1.10.2006 zatrudniona jest także w Klinice i Katedrze Rehabilitacji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami VI roku medycyny I i II Wydziału Lekarskiego WUM, a także kursy doskonalące dla lekarzy specjalizujących się w rehabilitacji medycznej. Pod jej kierunkiem kształci się trzech lekarzy w zakresie rehabilitacji medycznej.

OPINIE O NAS

 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button