DOMINIKA MAKAREWICZ-BAŃKOWSKA

DOMINIKA MAKAREWICZ-BAŃKOWSKA

Dyrektor Zarządzająca

Jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Wydziału Prawa Administracyjnego na PWSB i A w Warszawie. Projektem uruchomienia przychodni Activ Centrum Rehabilitacji zajęła się w 2017 roku i od razu stało się to dla niej olbrzymim wyzwaniem.

Wspólnie ze swoim zespołem z Activ działa na rzecz zwiększania świadomości społecznej w kwestii dobroczynnego oddziaływania fizjoterapii na życie człowieka oraz tego, że podstawą sprawności fizycznej i komfortu życia,  jest dbanie o szeroko pojęty nadrząd ruchu.

DODATKOWE INFORMACJE

„Activ Centrum Rehabilitacji to profesjonalna placówka medyczna, wyposażona w bardzo dobrej jakości sprzęt medyczny, a nasz zespół to wykształceni medycznie specjaliści po wielu kursach i szkoleniach” – mówi Dominika.

Jej celem jest zarządzanie Activ CR, w taki sposób aby pacjenci mieli dostęp do najnowocześniejszych terapii, do terapeutów i specjalistów, którzy do pracy z pacjentem podchodzą z pełnym zaangażowaniem.

W najbliższym czasie planuje rozszerzać ofertę Activ o kolejne usługi, głównie z zakresu rehabilitacji, a także z zakresu medycyny i dietetyki.

DOMINIKA MAKAREWICZ-BAŃKOWSKA

OPINIE O NAS

 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button