O NAS

Activ Centrum Rehabilitacji jest prywatną placówką medyczną, która świadczy płatne usługi rehabilitacyjne i fizjoterapeutyczne wykorzystując nowoczesne terapie i urządzenia.

Działa na warszawskich Odolanach od 2017 roku. Centrum powstało z inicjatywy Wyższej Szkoły Rahabilitacji w Warszawie.

W pracy w Centrum kierujemy się następującymi zasadami:

 

 • Wykazujemy się empatią wobec naszych pacjentów, jesteśmy serdeczni i dbamy o dobrą atmosferę.
 • Leczenie i terapię dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Nigdy nie działamy szablonowo wg z góry ustalonych wytycznych.
 • Jesteśmy elastyczni w dobieraniu terminów zabiegów.
 • Plan leczenia/terapii każdorazowo omawiamy z pacjentem
 • Służymy wsparciem, radą i wiedzą w przypadku pojawiających się wątpliwości, nasilenia bólu czy innych dolegliwości po wykonanym zabiegu. W takich przypadkach służymy bezpłatną tele-pradą.

 

Honorujemy prywatne ubezpieczenia zdrowotne kilku Towarzystw Ubezpieczeniowych: Mondial Assistance, Allianz, TU Zdrowie i InterRisk. Polisa ubezpieczeniowa usprawnia korzystanie z usług medycznych, zapewnia wsparcie finansowe w trakcie leczenia i rehabilitacji.

 

 

POZNAJCIE NASZ ZESPÓŁ


OPINIE O NAS

 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button