MASAŻE

MASAŻE

Masaż to zabieg fizjoterapeutyczny, w czasie którego tkanki ulegają sprężystemu odkształceniu. Aby zapewnić pożądany efekt, musi zostać wykonany przez specjalistę z wykorzystaniem odpowiedniej siły oraz tempa.

Każdy rodzaj masażu niesie ze sobą różne przyjemne konsekwencje, nie tylko relaksacyjne, ale także przeciwobrzękowe, pobudzające, a nawet profilaktyczne.

Masaż jest również jedną z technik wykorzystywanych w terapii manualnej.

 

WYBIERZ RODZAJ MASAŻU I ZAREZERWUJ WIZYTĘ


WSKAZANIA I PRZECIWSKAZANIA DO MASAŻU


Masaż zazwyczaj jest przyjemnym doświadczeniem. Przynosi ulgę po ciężkim dniu czy tygodniu. Jest on również wskazany dla osób, które pracują fizycznie bądź uprawiają sport. Istnieje również wiele innych czynników, przede wszystkim zdrowotnych. Zaczynając od wszelkich skręceń, zwichnięć, złamań, przez stany po wylewach i porażeniach na na deformacjach kręgosłupa,  kończąc.

Niestety nie każdy z nas może pozwolić sobie na tę formę pomocy. Wiele z nas boryka się z problemami, które uniemożliwiają nam skorzystanie z masażu. Zalicza się do nich:

 • żylaki,
 • zmiany na skórze,
 • nadciśnienie tętnicze.
 • wielu medyków uważa również, że masowanie w czasie ciąży nie jest wskazane.
MASAŻE
MASAŻE
MASAŻE

W naszym Centrum proponujemy kilka rodzajów masażu: masaż relaksacyjny, masaż sportowy, masaż leczniczy, masaż dla kobiet w ciąży, masaż rozluźniający twarzy.

Jesteśmy pełnoprawną placówką medyczną, dlatego też w Centrum Rehabilitacji ACTIV możesz skonsultować się z lekarzem ortopedą i lekarzem rehabilitacji medycznej, wykonasz USG oraz iniekcje dostawowe.

 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button