DIETETYKA

DIETETYKA

Zbilansowana dieta, zapewniająca dostarczanie organizmowi wszystkich niezbędnych witamin, minerałów i składników odżywczych w odpowiednich proporcjach jest jednym z warunków zachowania zdrowia na długie lata.

Chcesz, by nasz specjalista ocenił, czy odżywiasz się prawidłowo i nie cierpisz na niedobory makro lub mikropierwiastków niezbędnych dla funkcjonowania Twojego organizmu? Potrzebujesz zredukować masę ciała? Borykasz się z chorobami układu pokarmowego i szukasz osoby wykwalifikowanej, która ułoży jadłospis „uszyty na Twoją miarę”?

Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalisty, który rozpisze dla Ciebie plan żywieniowy z uwzględnieniem osobistych preferencji.

WYBIERZ RODZAJ KONSULTACJI I ZAREZERWUJ WIZYTĘ


KOGO ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE


Na konsultacje zapraszamy osoby, które:

 • zmagają się z nadwagą lub otyłością i pragną zmienić nawyki żywieniowe pod czujnym okiem specjalisty
 • nie mogą przytyć bez względu na stosowane menu
 • cierpią na przewlekłą chorobę i są zobligowane do przestrzegania restrykcyjnej diety, by utrzymać organizm w stanie remisji
 • trenują zawodowo lub amatorsko i chciałyby polepszyć swoje osiągnięcia sportowe za pomocą właściwie rozpisanego planu żywieniowego
 • doświadczyły efektu jojo po samodzielnym stosowaniu diet ubogokalorycznych
 • czują się niekomfortowo po spożyciu produktów spożywczych zawierających laktozę lub gluten
 • planują potomstwo, są w ciąży lub w trakcie karmienia piersią

DIETETYKA
DIETETYKA
DIETETYKA

Nie wahaj się i już dziś umów konsultację z dietetykiem.

Z porad dietetyka mogą korzystać zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Zapraszamy każdego, kto chciałby nauczyć się właściwe komponować swoje menu i utrzymać prawidłową masę ciała.

 • Byłam na masażu z Groupon wczoraj (29.04) u Pana Wojtka. Masaż był prezentem, szłam więc bez żadnych oczekiwań. Miałam problem z drętwieniem nóg. Pan Wojtek spokojnie przeprowadził mnie przez cały, bolesny proces "naprawy", wiele tłumacząc. Na drugi dzień ból powoli ustępował uldze a co najważniejsze - drętwienie ustąpiło. Dziękuję ;
  Karolina Jóźwik
  przez Google
 • Byłem u kilkunastu różnych fizjoterapeutów i nie mogłem zaznać pełnej ulgi z kręgosłupem. Do czasu, aż terapię manualną przeprowadził Pan Artur - doraźnie natychmiastowa ulga, a potem plan działania co zrobić, by dolegliwości przestały nawracać. Polecam na 100%
  P. K.
  przez Google
 • Byłem na pewno ponad 50 razy, a może nawet i 100. Rehabilitacja przy dwóch operacjach kolana (piłka nożna) oraz przy innych kontuzjach (głównie siłownia). Profesjonalne podejście i miła atmosfera. Korzystałem głównie z usług Pana Hubertem. Polecam.
  m k
  przez Google
 • ­Profesjonalne miejsce z kompetentnymi fizjoterapeutami. Serdecznie polecam :)
  KubaXD
  przez Google
 • Hubert postawił prawidłową diagnozę i zastosował dla 2miesiecznej kontuzji lędźwi skuteczny proces wygaszania bólu, który po 3tygodniach fizykoterapii wreszcie ustąpił. Polecam go z całego serca, bo na pierwszej wizycie ledwo się ruszałem, a jutro zdrowy jadę w góry na spacery :) Dzięki!
  Waldemar Kruk
  przez Google
©2019 - 2023 Centrum Rehabilitacji ACTIV
Call Now Button